Історія із затримкою потяга в Перемишлі коштуватиме державі дорого

Затримка потяга Перемишль-Київ через Міхеіла Саакашвілі вже коштувала державі 52,1 тис гривень.

Понад півтори сотні пасажирів повернули свої квитки, а близько півтисячі поїхали з майже 4-годинною затримкою, повідомляє ТСН.

Після кількох годин очікування в пасажирів почали здавати нерви, дехто скаржився на погіршення самопочуття, інші нарікали на зіпсовані плани, бо ж запізнилися на пересадку на потяги в Україні. Усі ці незручності в управлінні українськими залізницями пояснили наявністю в вагоні особи без належних документів – саме в той час у потягу перебував Саакашвілі.

Багатьох людей офіційна версія обурила – вони не розуміють, чому через одну людину чекати довелося понад сотні. “Чому мене країна не пускає. Чи в мене дозволу нема? Чи в мене паспорт теж без громадянства? Я не розумію тих дебілів”, - не витримав один із пасажирів.

Тим часом у Перемишлі пасажирам обіцяли надати автобуси до Києва, однак ті так і не приїхали. Врешті потяг вирушив із запізненням у чотири години.

В “Укрзалізниці” кажуть, що 163 пасажири не захотіли чекати, і їм повернули повну вартість квитків. Іншим готові частково повернути різницю у вартості між класом вагонів. “Є велике бажання подати на “Укрзалізницю” до суду”, - каже один із розчарованих пасажирів.

Юристи додають, що шанс отримати відшкодування за спізнення і втрачені квитки на інші потяги чи літак є – головне мати на руках докази, наприклад, квитки. Бо в ситуації передусім винна саме залізниця, а не проблемний пасажир, якого слід було взяти у вагон, але висадити на першому ліпшому пункті перетину кордону. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram