Історія із затримкою потяга в Перемишлі коштуватиме державі дорого

Затримка потяга Перемишль-Київ через Міхеіла Саакашвілі вже коштувала державі 52,1 тис гривень.

Понад півтори сотні пасажирів повернули свої квитки, а близько півтисячі поїхали з майже 4-годинною затримкою, повідомляє ТСН.

Після кількох годин очікування в пасажирів почали здавати нерви, дехто скаржився на погіршення самопочуття, інші нарікали на зіпсовані плани, бо ж запізнилися на пересадку на потяги в Україні. Усі ці незручності в управлінні українськими залізницями пояснили наявністю в вагоні особи без належних документів – саме в той час у потягу перебував Саакашвілі.

Багатьох людей офіційна версія обурила – вони не розуміють, чому через одну людину чекати довелося понад сотні. “Чому мене країна не пускає. Чи в мене дозволу нема? Чи в мене паспорт теж без громадянства? Я не розумію тих дебілів”, - не витримав один із пасажирів.

Тим часом у Перемишлі пасажирам обіцяли надати автобуси до Києва, однак ті так і не приїхали. Врешті потяг вирушив із запізненням у чотири години.

В “Укрзалізниці” кажуть, що 163 пасажири не захотіли чекати, і їм повернули повну вартість квитків. Іншим готові частково повернути різницю у вартості між класом вагонів. “Є велике бажання подати на “Укрзалізницю” до суду”, - каже один із розчарованих пасажирів.

Юристи додають, що шанс отримати відшкодування за спізнення і втрачені квитки на інші потяги чи літак є – головне мати на руках докази, наприклад, квитки. Бо в ситуації передусім винна саме залізниця, а не проблемний пасажир, якого слід було взяти у вагон, але висадити на першому ліпшому пункті перетину кордону. 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Правда13 вересня 2017 07:31 Відповісти IP:  185.113.39.--- Ворог України і українців проклятий людьми злодйська мерзота параша-вальцман і його куми гонтарєво-сатанинські потвори.
  • ГОЛОВДИСПЕТЧЕР... 13 вересня 2017 10:22 Відповісти IP:  95.135.51.--- ПАСАЖИРСЬКИМ РУХОМ ПО СТАНЦІЇ "ПЕРЕМИШЛЬ" КЕРУВАВ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ П.ПОРОШЕНКО !!!
  • Богдан13 вересня 2017 07:27 Відповісти IP:  92.113.101.--- Ота сволота , що засіла в УЗ , ладна виконувати все що накажуть , аби тільки не втратити місце біля корита ! Крадуть так , як навіть при урках не крали !
  • Гетьпорох12 вересня 2017 13:19 Відповісти IP:  95.133.215.--- Чергові дурні витрати наших грошей з вини влади. Хто буде за це матеріально відповідати? Чи виженуть з посади винних? Ганьба клоунам пороха.
  • ГЕНОЦИД УКРАЇНИ 12 вересня 2017 15:10 Відповісти IP:  107.167.108.--- ПОРОХ_З_ГРОЙСМАНОМ ЗДАЮТЬ УКРАЇНУ У 2017 Р!!! «Епохальною подією початку 2017 року стала висадка в порту Одеси першої групи переселенців з Ізраїлю, яку очолив Ігор Беркут. Ця група з 183 жидів-першопрохідців прибула на Україну з Хайфи, щоб на благодатній землі Південної України закласти перший камінь в фундамент Небесного Єрусалима », - в перший день нового року Червоного Півня (28.01.17) світу
    повідомив портал « Контрольний постріл » ( http://kv-journal.su).
    ПОВЕРНЕМО 183 жидів-першопрохідців З УКРАЇНИ ДО ХАЙФИ !!!
  • ЛЮБИШ КАТАТИСЬ... 12 вересня 2017 23:00 Відповісти IP:  95.135.2.--- БРИГАДИРА ПОЇЗДА "ІНТЕРСІТІ" ПРИТЯГТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗРИВ ГРАФІКА РУХУ ПОЇЗДА !!! А МОРАЛЬНУ ШКОДУ ЗАВДАНУ ПАСАЖИРАМ ДАНОГО ПОТЯГУ УТРИМАТИ З ЗАМОВНИКА ТИХ ЗНУЩАНЬ - П.ПОРОШЕНКА !!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram