Про це повідомляє Польське радіо.

Два прем'єрні покази цими вихідними пройшли з аншлагом. Автори постановки твердять – поетична драма про легендарну дівчину відповідає запитам сучасного українського суспільства.

Похвальні рецензії на постановку поетичної драми «Маруся Чурай» в Національній опереті викликали ажіотаж серед шанувальників традиційного українського театру. У новій інсценізації твору, написаного Ліною Костенко майже сорок років тому, народна музика в сучасному аранжуванні, історичні костюми і класичний сюжет про особисту драму напівлегендарної піснярки 17-го століття.

У новому сценічному трактуванні лише кілька фрагментів ліричного епосу. Режисер-постановник Сергій Павлюк розповідає: «Ліна Василівна на це погодилася. Шанувальників творчості поетеси потішив нещодавно директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Іван Малкович. Роман у віршах «Маруся Чурай» з ілюстраціями одного з найкращих українських ілюстраторів Владислава Єрка має вийти друком вже цієї весни. Планується також видання нової прозової книги, над якою 86-річна Ліна Костенко працює вже кілька років».

 

«Вголос»