Івано-Франківці передали військовим спецтехніку для розвідки і тактичних навчань

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом із представниками міської ради відвідав місто Попасну, що на Луганщині. Під час візиту учасники поїздки передали військовим 44 артилерійської бригади спецтехніку для розвідки та тактичних навчань.

Як зазначив Руслан Марцінків, допомога хлопцям потрібна різноманітна. Якщо з продуктами харчування, приміром, ситуація краща, то з технічним забезпеченням все дуже сумно. Військові не приховують, що тільки завдяки волонтерам вдається хоч якось конкурувати з ворогом на рівні озброєння.

«Кожна поїздка на Схід – окрема історія. Це відрядження запам’яталось найбільше комбригом, який взявся зводити капличку для своїх солдат. Мовляв, на війні людина найбільше потребує Бога поруч себе», - розповів Івано-Франківський міський голова. Також поділився ще одним непересічним випадком: вчителька з Луганська, яка втекла від окупанта до Лисичанська, відтепер принципово не розмовляє російською. Такі випадки, підкреслив він, насправді демонструють, що небажання розмовляти українською – це лише небажання, а не неспроможність.

Івано-Франківськ має угоду про співпрацю і з Волноваським районом і намагається всіляко підтримати регіон в прагненні стати повноцінною частиною України. Так минулого року допомогли з підручниками, коли волноваські школи переходили на українську мову навчання. Під час одного з візитів, франківська делегація, домовилась з тамтешньою владою про будівництво греко-католицької церкви на території Волновахи, і вже отримали лист про готовність виділити ділянку для храму. «Я неодноразово заявляв і притримуюсь надалі думки, що якби чверть століття тому в нашій країні скрізь була українська школа, українська церква, українські звичаї, то нинішньої війни ніколи б не було», - наголосив Руслан Марцінків.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm