Із заправок WOG фіскали стягнуть 145,3 млн гривень податків

Офіс з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби почав процедуру стягнення 145,3 млн гривень донарахувань з компанії «Вог Трейдинг» (мережа заправок WOG).

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як повідомляється, Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність зазначеної суми донарахування податків за придбання пального у фіктивних підприємств, завдяки чому Офіс великих платників податків зміг почати процедуру стягнення цих донарахувань.

У ГФС пояснили, що схему мінімізації ПДВ за рахунок залучення фіктивних підприємств викрили під час проведення Офісом контрольно-перевірочних заходів щодо підприємства, яке здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі пальним. ТОВ «Вог Трейдінг» з метою мінімізації платежів до бюджету здійснювало перерахування коштів на адресу фіктивних підприємств за нібито паливно-мастильні матеріали (дизпаливо).

Зараз підприємству призначений податковий керуючий, сформовано та вручено боржнику податкову вимогу, рішення про опис майна. У даний час податковим керуючим проводиться аналіз майнового стану платника та виявлення ліквідного майна боржника для подальшого його опису у податкову заставу.

У разі перешкоджання діям посадовій особі контролюючого органу будуть прийняті заходи згідно з чинним законодавством.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram