Із зони АТО відкликали генерала, який назвав добровольців «злодіями та мародерами», – волонтер

Генерала-майора Петра Нікітенка, який образив добровольців на передовій та захоплювався величчю країни-агресора, відкликали із зони АТО.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер Роман Доник.

«Генерал-майора Нікітенка за рішенням НГШ відкликано з АТО. Призначено розслідування. Швидше за все, буде якесь кадрове рішення. Швидше за все, буде боляче», йдеться в його повідомленні.

Він також зазначив, що позиція Муженка є такою: ніхто не має жодного права, в першу чергу, морального, принижувати солдата. І це, за словами волонтера, не кажучи вже про звеличення армії Росі .

Раніше Нікітенко назвав добровольців  «злодіями і мародерами, які втекли з Іловайська», про це написав на своїй сторінці у Facebook  доброволець Роман Кириченко.

Генерал Нікітенко також говорив про те, що з «Росією ми воювати не можемо, тому що це – велика держава». Тоді у відповідь добровольці записали звернення до генерал-майора.

 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 8 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Звягінцев8 вересня 2017 23:10 Відповісти IP:  89.234.157.--- "Цілком боєздатні Російські армія і флот миттєво розвалилися і занурилися в пучину кривавого хаосу весни сімнадцятого року саме після опублікування сумнозвісного «Наказу № 1», який скасував чиношанування, що дав право нижнім чинам обговорювати накази і вибирати командирів. І скінчилася армія. Залишилася бандитська наволоч. Яка грабує все, що можна. Та вбиває офіцерів кувалдою по потилиці або багнетом в спину."
 • Игорь 8 вересня 2017 16:42 Відповісти IP:  198.211.126.--- Позиция Муженко понятна и правильна. Мнение Никитенко в отношении добробатовцев, вероятно, основано не на домыслах и репортажах укроСМИ. А позиция "волонтера" - как всегда...
 • censor 8 вересня 2017 15:32 Відповісти IP:  194.44.30.--- Після АТО і нашої Перемоги, наша вата і любителі «сруского міра» одягнуть вишиванки і на українській мові розповідатимуть, як вони воювали за Україну та проситимуть пільги.
 • Крук8 вересня 2017 12:32 Відповісти IP:  216.218.222.--- Пройде певний, маю надію, не дуже великий час. І за розма.х.у.ю.ва.ння посвідченням "Учасник АТО" будуть відкривати кримінальні справи. Бо кожен другий з тих хєроїв - кримінальний злочинець. А решта - психічно хворі недолюдки. Бо усі мають лабета по лікоть у крові співітчизників зі Сходу. Проте вояки каральних майданних добробатів - у крові по рамена й по коліна.
 • Пазур8 вересня 2017 12:39 Відповісти IP:  207.244.70.--- Може для усіх було би краще, щоб усі мародери - "хєрої АТО" назавжди лишалися там у зоні АТО? Під землею. А не поверталися масово в Україну зі звичками грабувати місцян та "подарунками" у вигляді мін та гра_нат. Наразі озброєні карателі, що повертаються з закривавленого іми Донбасу, мають державний статус «Герої АТО«. Тому на часі вже запровадити почесне звання «Безневинна жертва хєроя АТО«. Жарт. Громадянська війна в Україні закінчиться, коли Турчинов, Парубій, Ярош, інші її ініціятори опиняться за гратками у цюпі. Але це не поверне до життя десятки тисяч жертов тієї халепи.
 • как цап8 вересня 2017 14:01 Відповісти IP:  194.44.136.--- двоє єбанутих ???
 • Харків8 вересня 2017 16:25 IP:  109.87.11.--- P.s. Але маю відчуття, що єбанутих там один.
  Просто він сам собі відповідає користуючись проксі-серверами.
 • Харків8 вересня 2017 16:21 IP:  109.87.11.--- Так, звісно.
  Один з IP Канади, інший США.
  Тільки ти з IP адресою Львова та я - Харкова.
  Коротше з України.
  P.s. І " censor " теж з українською IP (Львів).

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram