Про це повідомляє УП.

Інформація про зміни до держбюджету опублікована у пояснювальній записці до Проекту про Державний бюджет України на 2018 рік.

«Спочатку витрати бюджету на субсидії в 2018 році планувалися в розмірі 55 млрд гривень. При цьому було передбачено, що повноваження по фінансуванню комунальних пільг на 7 млрд грн будуть передані місцевим бюджетам», – зазначив міністр соціальної політики Андрій Рева на бюджетному комітеті.

«В процесі підготовки бюджету до другого читання було вирішено, що витрати по пільгам будуть здійснюватися з держбюджету. Таким чином 55 млрд + 7  млрд = 62 млрд гривень», – додав він.

За його словами, оскільки до кінця цього року влада не знайшла можливості погасити борги, які утворилися по системі субсидій, було прийнято рішення збільшити витрати наступного року ще на 9 млрд гривень.

«Таким чином на сьогоднішній день загальна сума витрат за цією статтею до другого читання становить 71 млрд гривень», – додав Рева.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про держбюджет на 2018 рік, в якому закладено 55 мільярдів гривень витрат на субсидії.

 

«Вголос»