Кабмін створив нову Дипломатичну академію ім. Геннадія Удовенка

Кабінет міністрів України 18 серпня прийняв постанову, якою фактично завершив процес створення нової Дипломатичної академії України ім. Геннадія Удовенка.

Про це у своїй статті для DT.UA пише керівник робочої групи з реформування Дипломатичної академії україни, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Корсунський.

За його словами, ухвалений урядом документ врегулював останнє проблемне питання, що залишалось невирішеним у процесі реформування Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ (ДАУ).

«Рішенням уряду всі аспіранти ДАУ продовжать своє навчання в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, причому на тих самих умовах, на яких вони навчалися в ДАУ», – йдеться в статті.

«Реформа, започаткована постановою Кабінету міністрів №920 від 7 грудня 2016 р, завершилася створенням нової Дипломатичної академії України ім. Геннадія Удовенка — установи професійної підготовки дипломатів», – підкреслює Корсунський.

За його словами, в рамках роботи зі створення сучасної системи підготовки кадрів дипломатичної служби були вивчені моделі, застосовувані в інших країнах, проаналізовано досвід підготовки «нового дипломата» в США, Великобританії, Естонії, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Австралії.

Реформована ДАУ, як зазначає дипломат, розвиватиметься за відомчою моделлю дипломатичних академій.

«В остаточному підсумку, знання мов, культури й історії країни та регіону спеціалізації, міждисциплінарна широта кругозору й аналітичні компетенції з акцентом на якісних методах стануть основним «набором» для більшості майбутніх освітніх програм ДАУ з підвищення кваліфікації дипломатів. Ми виходитимемо з концепції T-shaped skills, коли сильна базова освіта (вертикальна лінія в «Т») доповнюється різносторонніми знаннями й навичками з широкого кола питань «публічної дипломатії», включно з такими складовими як культура, економіка, наука, освіта, комунікації (горизонтальна лінія в «Т»)», – пише Корсунський.

За його словами, у планах нової ДАУ – реалізація цілого ряду навчальних та освітніх проектів, в ході яких працівники дипломатичної служби зможуть значно розширити свої знання

«Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram