Кабмін збільшив оклади прокурорам областей

Кабінет міністрів України встановив розмір посадового окладу генерального прокурора у сумі 37 тисяч грн, першого заступника – 34 тисячі грн, заступника – 32 тисячі грн.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно з проектом рішення уряд встановив вищезазначені розміри окладів і одночасно скасував норму, згідно з якою оклад генпрокурора раніше становив 18,5 мінімальних заробітних плат (зараз на 59,2 тис. грн), першого заступника – 15,8 мінімальних зарплат (50,56 тис. грн), зама – 14,8 мінімальних зарплат (47,36 тис. грн).

Разом з тим, Кабмін збільшив оклади інших посадових осіб прокуратури: начальника департаменту генеральної прокуратури з близько 3,6 тис. грн до 10 тис. грн; заступника головного військового прокурора та начальника департаменту – з близько 3,4 тис. до 9,7 тис. грн. Такий же оклад встановлений для заступника керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Також уряд збільшив оклад старшого слідчого та слідчого в особливо важливих справах з близько 3 тис. грн до 7,5 тис. грн і з 2,2 тис. грн до 7,1 тис. грн відповідно.

Збільшені посадові оклади прокурорам областей з 3-3,3 тис. грн до 8,7-9,4 тис. грн в залежності від області.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm