«Кадрові зміни Кремля»: ватажків терористів Захарченка й Плотницького хочуть прибрати, - ЗМІ

У ЗМІ з’явилась інформація про можливі кадрові зміни серед ватажків «керівництва» окупованих територій Донбасу.
Таку інформацію оприлюднив у своєму Facebook депутат і лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, повідомляє Українська правда.

«У вищій і середній ланці «адміністрації глави ДНР»  поширюються чутки про зміну керівного складу «ДНР»  в жовтні 2018 року», - написав зокрема він вранці у вівторок вранці, не уточнивши потенційних кандидатур.

«05.09.2017 в Донецьку відбулася нарада за участю вищого керівництва «ДНР»  і представників РФ з питань подальшого розвитку «ДНР». За вказівкою російської сторони, участь у нараді взяло обмежене коло ватажків «ДНР», при цьому, наприклад, лідер громадського руху «Донецька республіка» Д.Пушилін не був на неї допущений», - повідомив Тимчук.

У свою чергу журналіст і засновник сайту «Новости Донбасса»  Олексій Мацука пізніше повідомив, що «його джерела в  «ДНР»  підтвердили інформацію Тимчука про те, що готується зміна команди в Донецьку».

 

«Уже є приблизні списки нових управлінців, які через вибори або видимість виборів у 2018 році прийдуть до влади як оновлена ​​команда. Деякі повернуться з Москви. Зустрічі в Донецьку були з тими хто в стоп-списках в РФ і не можуть в Ростов проїхатися», – повідомив Мацука на своїй сторінці в Facebook.

Також видання «Новости Донбасса» оприлюднило новину про те, що «російська влада розглядає варіант заміни глав угруповань  «ДНР» і «ЛНР».

Видання, посилаючись на джерела, стверджує, що 20 днів тому в Донецьк приїжджав помічник президента Росії Владислав Сурков. Помічник Путіна нібито порекомендував «готуватися до реінтеграції».

Також у матеріалі називаються прізвища потенційної заміни: «ДНР»  нібито може очолити екс-депутат Партії регіонів Олександр Бобков, а «ЛНР» – лідер української партії  «Союз лівих сил» Василь Волга.

«Новости Донбасса»  відзначають, що Олександр Бобков вважається одним з комунікаторів між колишніми донецькими елітами, лідерами воєнізованих формувань «ДНР»  і Кремлем.
Про можливу зміну в «керівництві»  також пише один з ідеологів сепаратизму Костянтин Долгов, однак називає інше прізвище претендента. в своєму Telegram-каналі він висловив думку, що так званий «віце-прем'єр ДНР по економіці» Олександр Тимофєєв поставив собі за мету замінити Захарченка на посаді глави «ДНР».

«З цією метою «Ташкент» (позивний Тимофєєва) в рази збільшує фінансування підконтрольних йому ЗМІ. Завдання одне – піарити шефа», – вважає Долгов.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram