Канцлер Австрії оголосив в країні екологічну революцію

Глава австрійського уряду Крістіан Керн анонсував екологічний поворот у політиці та економіці. За його планом, в альтернативну енергетику країни мають інвестувати десятки мільярдів євро.

Федеральний канцлер Австрії, соціал-демократ Крістіан Керн заявив, що ставить за мету перетворити центральноєвропейську країну на взірцеву "зелену" державу. У програмній промові у середу, 11 січня, Керн заявив про наміри досягнути "революційною перебудови енергетичних систем", наводить його слова інформагенція dpa, передає «DW».

План Керна передбачає, зокрема, залучення за сприятливих рамкових умов близько 40 мільярдів євро приватних інвестицій, які мають піти у "зелену" енергетику - вітряні, гідро- та геліоелектростанції, оновлення мереж та розвиток енергозбереження. Керн визнав, що попередня державна політика щодо цього виявилася неефективною. Уряд, за його словами, сприяв не кращим інноваціям, а тим, що мали кращих лобістів.

Глава австрійського уряду, чия каденція завершується у 2018-му, також анонсував створення кількох сотень тисяч нових робочих місць до 2020 року, з них близько 40 тисяч - завдяки "озелененню" економіки. Керн у своєму плані також пообіцяв надавати роботу мігрантам - зокрема зі східноєвропейських країн-членів ЄС - лише тоді, коли на вакансію не знайшлося охочого австрійського непрацевлаштованого.

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram