«Карпати» більше не є народною командою

Почесний президент львівських «Карпат» Петро Димінський вирішив відмовитися від послуг уболівальників в управлінні клубу.
Петро Димінський біля автобусу ФК "Карпати". Фото: fckarpaty.lviv.ua Петро Димінський біля автобусу ФК "Карпати". Фото: fckarpaty.lviv.ua

Про це «Вголосу» стало відомо з достовірних джерел у клубі.

Петро Димінський відсторонив представників громадської організації «Завжди вірні» без зайвого галасу, про це ніхто не повідомляв. Вочевидь, Петру Петровичу набридло грати роль найдемократичнішого президента клубу із Прем’єр-ліги. Зрештою, уболівальники не мають досвіду роботи на такому підприємстві й деякі їхні абсурдні ідеї з упорядкування роботи клубу тільки пришвидшили процес розриву.

Нагадаємо, у вересні 2012 року Петро Димінський оголосив про укладення угоди з громадською організацією «Завжди вірні». «Віднині кожен уболівальник «Карпат» зможе реально впливати на ухвалення тих чи інших рішень. Стратегічною метою цієї реорганізації ФК «Карпати» є чітке розуміння того, що клуб не повинен залежати від приватних коштів засновників, натомість із часом здобути самостійну фінансову стабільність», – сказав тоді Димінський на спеціально скликаній прес-конференції. На офіційному сайті «зелено-білих» було проголошено «Карпати» першим українським клубом, яким керуватимуть уболівальники. Димінський пообіцяв фанам можливість управляти клубом без жодних обмежень та формувати кадрову політику, право розпоряджатися визначеним ним бюджетом.

Попри декларації Петра Димінського, реального впливу на роботу клубу «Завжди вірні» не мали.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Фільозов12 січня 2016 20:36 Відповісти IP:  107.170.123.--- Охлократія - влада натовпу- завжди веде до катастрофи. Що натовпу "завжди вірних" невігласів - до розвалу "Карпат". Що натовпу уб.люд.ків Майдану - до трощення і знищення України.
  • Патріот12 січня 2016 17:24 Відповісти IP:  95.134.75.--- Диму без вогню не буває,гнати мітлою Димінського за знищення команди та патріотичного духу,відібрати приміщення на вул.Вороного 3,яке шахрайським шляхом придбав Димінський через підставних осіб та Сірківа Міська,купили газету За вільну Україну та прихватизували за копійки цілий будинок,який належав ЛОР.
  • Дзюник12 січня 2016 17:07 Відповісти IP:  178.136.236.--- А хто пам"ятає,як на Підвальній перевернули трамвай,коли Карпати взяли Кубок?Оце було Народна Команда...Майже всі - львів"яни...А зараз...Бігають чорнозаді,під керівництвом прийшлого тренера,за гроші прийшлого ж олігарха...А з вболівальників залишились ті,що більше люблять процес,ніж результат...
  • пб12 січня 2016 21:01 Відповісти IP:  91.124.56.--- з львівян один кульчицький та поточняк-покора з винник
  • ультрас12 січня 2016 19:04 Відповісти IP:  5.199.232.--- та в Карпатах вже давно немає чорнозадих,всі українці крім грузина Даушвілі,біда українського футболу що без великих грошей немає команди,а дати ці кошти можуть тільки олігархи( в Європі 80 відсотків клубів самоокупні),скільки команд уже зникло без фінансування або на межі зникнення (Металург Запоріжжя,фк Львів,Нива Тернопіль,Прикарпаття Івано-Франківськ,Кривбас Кривий-Ріг та багато інших..)
  • ультрас12 січня 2016 16:51 Відповісти IP:  5.199.232.--- гладік в шоці, закінчилось бабло...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm