Військова прокуратура допитала понад 40 свідків у справі аварії винищувача Су-27, який упав під час навчально-бойового польоту у Вінницькій області.

Про це інформує речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

За його словами, 16 жовтня була створена група військових прокурорів із Центрального та Західного регіонів. Наразі вони працюють на місці падіння літака.

“Військові прокурори одночасно проводять допити в місті Миргород Полтавської області і в Старокостянтиніві Хмельницької області, у штабі Повітряних сил ЗС України в місті Вінниця та у відповідних органах військового управління в Луцьку і в Києві”, — йдеться в повідомленні.

Справа перебуває в провадженні првоохоронців слідчого управління ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

Як зазначається, на місці події закінчується зібрання останків загиблих, після чого планується призначення судової молекулярно-генетичної експертизи. Також вже призначені судово-медична експертиза та судова експертиза нафтопродуктів (для дослідження зразків палива, яким заправлявся літак).

Військові прокурори здійснюють процесуальне керівництво та проводять невідкладні слідчі і процесуальні дії.

ОНОВЛЕНОВійськова прокуратура Центрального регіону: триває розслідування падіння винищувача на Вінниччині. Як вже…

Опубліковано Андрієм Лисенком Середа, 17 жовтня 2018 р.

Зазначимо, що вчора близько 17-ї години в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів і Хмільник) у ході виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27. За інформацією пошуково-рятувальної групи виявили тіла двох пілотів.

У мережі також з’явилося відео з місця авіакатастрофи Су-27.

Військово-повітряні сили США заявили, що їхній військовослужбовець також став учасником інциденту з літаком Су-27.

Водночас, командування повітряних сил ЗСУ заявляє, що попри авіакатастрофу з винищувачем СУ-27 навчання “Чисте небо-2018” продовжать.

Також у командуванні ВПС ЗСУ назвали ім’я одного зі загиблих військових.

У свою чергу, у зв’язку з падінням винищувача Су-27 на летовищах у Миргороді та Старокостянтинові прокуратура вилучила льотну документацію та документи на літак.