Керівника харківського вокзалу схопили на хабарі у 350 тисяч гривень

Керівника харківського вокзалу схопили на хабарі у 350 тисяч гривень

Одного з керівників вокзальної станції «Харків-Пасажирський» ПАТ «Укразалізниця» разом із посередником затримали під час отримання хабара розміром 350 тисяч гривень від підприємця.

«Київська місцева прокуратура №7 спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та Департаментом безпеки ПАТ «Українська залізниця» затримала на одержанні неправомірної вигоди одного з керівників вокзальної станції Харків-Пасажирський філії «Пасажирська компанія» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» та посередника», - повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

Здирники вимагали від підприємця майже 350 тис. гривень за вирішення питання щодо перерахування грошових коштів за вже укладеним договором із прибирання приміщень та прилеглої території харківського вокзалу.

Посадовця «Укрзалізниці» разом із його спільником затримали в приміщенні вокзальної станції «Харків-Пасажирський» після передачі всієї суми.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу, слідчі дії тривають.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram