Керівника підрозділу Волинської облспоживспілки спіймали на 675 тис. грн хабара (ФОТО)

17.03.2017 18:16
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні начальника одного з управлінь Волинської обласної спілки споживчих товариств затримали у службовому кабінеті.

Про це інформує прес-служба поліції області.

Зазначають, що 46-річний керівник структурного підрозділу облспоживспілки вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду за вирішення питання на його користь. Зокрема, надання відповідної документації, яка допоможе бізнесмену виграти суд проти обласної спілки споживчих товариств. За ці документи посадовець попросив «незначну» суму – 30 тисяч доларів США.

У межах кримінального провадження, співробітники Департаменту захисту економіки та Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції, спільно зі слідчими та процесуальними керівниками ГПУ, задокументували кожен корупційний крок начальника одного з управлінь Волинської обласної спілки споживчих товариств.

Сьогодні, 17 березня, правоохоронці затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди. В його службовому кабінеті вилучили 675 тисяч гривень (в еквіваленті 25 тисяч доларів США) .

Затриманому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Поки тривають процесуальні дії.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram