Керівництво Бродівщини взяло участь у вшануванні «поляків, яких замордувала УПА»

Сьогодні на сесії Бродівської районної ради депутат Володимир Дідик під час виступу зазначив, що заступник та голова районної ради 15 серпня відвідали Вроцлав (Польща), де взяли участь у заходах «за упокій поляків, яких замордувала УПА».

Голова районної ради Євген Швед у коментарі зазначив, що подібний захід відбувається кожного року: «Із Підкаменя у Вроцлав була вивезена ікона Матері Божої. Відправа біля Неї відбувається раз у рік. Десь чотири року тому під цією іконою встановили табличку на якій написано, що це підкаменська ікона і що тут відбуваються богослужіння за замордованих [поляків] від рук НКВС і УПА - це є у монастирі. Ми що, мали зірвати цей напис? Коли йшла Служба Божа, то згадували поляків, що вони були замордованими».

Українська делегація була запрошена місцевою польською «кресовою» організацією «Podkamień Brodzki», яка сформована з поляків та їх нащадків, що проживали на теренах Бродівщини.

Володимир Дідик у коментарі підкреслив, що подібні заходи розпалюють міжнаціональну ворожнечу, а за своє «мовчання» керівництво Бродівської районної ради має вибачитись перед воїнами УПА.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram