Кількість сплачених податків на Волині виросла на 1 млрд гривень

За 11 місяців 2017 року платники податків спрямували до бюджетів всіх рівнів 5 мільярдів 75 мільйонів гривень податкових платежів, що на 1 мільярд 54 мільйони більше проти аналогічного періоду минулого року.

Таку інформацію повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

«Маємо ріст сплати податкових платежів на 26,2 відсотка, який зафіксовано в області за підсумками січня-листопада, завдяки налагодженому діалогу з представниками бізнес-спільноти та зваженій позиції органів місцевої влади, котрі дбають про залучення до бюджетів громад податків і зборів. У підсумку висока податкова культура волинських платників, вдосконалення процесу адміністрування податків, перехід до електронного формату спілкування з ДФС, власне, і сприяють росту податкових надходжень», – переконує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів підкреслила, що динаміка податкових надходжень дозволяє прогнозувати виконання індикативних показників за підсумками року та стабільне наповнення бюджетів у наступному фінансовому році.

Нагадаємо, що за підсумками 10 місяців 2017 року на Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізовано податкових надходжень стільки ж, як у 2016 році загалом.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm