Кіпрський суд розморозив активи Ахметова на величезну суму

Кіпрський суд «розморозив» активи Ахметова на величезну суму

Окружний суд Нікосії виніс рішення про розморожування активів групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), яка належить українському бізнесменові Рінату Ахметову.

Про це повідомили у прес-службі СКМ.

«Окружний суд Нікосії виніс рішення на користь фінансово-промислової групи України СКМ у суперечці з компанією Raga Establishment щодо статусу Укртелекому, скасувавши розпорядження кіпрського суду від 27 грудня 2017 року про обмеження на відчуження («заморожування») деяких активів групи СКМ», - йдеться у повідомленні.

За словами директора з міжнародних відносин та зв'язків з інвесторами CКM Джока Мендоза-Вілсона, мова йде про зняття всіх обмежень на розпорядження активами групи.

Також він додав, що СКМ продовжить активно захищатися від позовів Raga Establishment і відстоювати свої позиції на території Кіпру, і в інших юрисдикціях.

«У своєму рішенні суд зазначив, що у грудні 2017 року компанія Raga неправомірно домоглася судової заборони, для якого були відсутні реальні підстави. Це наочно демонструє поведінку Raga в суперечці та істинний характер її позовів проти групи СКМ на території Кіпру. Ми наполягаємо, що всі ці позови є безпідставними, так само як і судова заборона, яка сьогодні була скасована», - зазначив він.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram