Колодій судитиметься з Писарчуком за наклепи

Сьогодні перший заступник голови Львівської обласної ради, заступник голови Львівської обласної організації ВО „Свобода” Петро Колодій подає до суду на депутата Верховної Ради від Партії регіонів Петра Писарчука. Про це Петро Колодій повідомив на сьогоднішній прес-конференції «Наклепи на ВО «Свобода». Кому це вигідно?».

Зокрема, перший заступник голови ЛОР подаватиме на Петра Писарчука та на ТзОВ „Експрес-медіа груп” за поширення недостовірної інформації. Керівник юридичного управління ВО «Свобода», голова комісії землекористування Львівської міської ради Олег Махніцький додав, що відповідні матеріали вже готові для подання Галицький районний суд міста, і сьогодні їх оформлятимуть.

Петро Колодій судитиметься за такі слова - „коли я починав розбудовувати бізнес, то один із заступників нинішнього голови Львівської обласної ради возив кримінального авторитета, який мене щемив, щоб я платив данину”.

Натомість газета „Експрес” в судовому порядку відповідатиме за свої власні висловлювання в статті „Партія „Свобода” чи Партія рекету”. Зокрема Петро Колодій вважає недостовірними такі слова статті: „Петро Писарчук не назвав прізвище людини, про яку мова, але виразно дав зрозуміти, що це представник „Свободи”. Понад те Писарчук виразно натякає, що Колодій був дуже довіреною людиною кримінального авторитета, бо в той час бути водієм означало бути помічником, людиною, яка знає про всі справи боса... А кримінальний авторитет, про якого говорить Писарчук, – це, як виглядає, не хто інший, як легендарний Завіня, котрого у вузьких колах називають найзнаменитішим рекетиром часів ранньої незалежності України. Адже фактично мова про те, що теперішній високопосадовець причетний до рекету, вимагання коштів від підприємців шляхом шантажу”.

Петро Колодій зазначає, що з Петром Писарчуком він особисто незнайомий і ніколи не був водієм жодного із кримінальних авторитетів, а тим більше не організовував ні на кого замахів. Тому він вимагатиме від „Експресу” офіційного спростування такої інформації на шпальтах газети.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm