Юрист Мусі Найєм заявляє, що генпрокурор Юрій Луценко під час виступу у Верховній Раді збрехав про те, що похованням херсонської активістки Катерини Гандзюк займається “Народний фронт”.

Про це він написав у Facebook, коментуючи відповідну заяву Луценка.

“Народний фронт” не займається похованням Катерини Гандзюк. Це брехня. Похованням займається міськрада Херсону”, — написав Найєм.

Він також додав, що “криваві дивіденди”, у збирання яких генпрокурор звинуватив активістів, друзів і небайдужих до долі Гандзюк, вони “почали збирати того дня, коли її облили кислотою”.

“Тоді ані генеральний прокурор, ані президент, ані міністр внутрішніх справ не зробили жодної заяви. Тоді Катерина ще була жива. Тепер вона померла. І тільки тепер — таке пожвавлення і заява про звільнення… То в кого танці?”, — підсумував Найєм.

Нагадаємо, Верховна Рада вирішила створити Тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування нападів на радницю херсонського мера Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Громадська активістка та посадовець Катерина Гандзюк померла 4 листопада, не переживши наслідків хімічних опіків кислотою. Президент України Петро Порошенко закликав “знайти вбивць” та покарати їх.