Колишній чоловік Кайлі Міноуг виявився жигалом

З'ясувалося, що молодий артист Джошуа Сасс спеціально хотів познайомиться з Кайлі Міноуг, щоб одружитися на заможній жінці.

Розрив Кайлі Міноуг та її нареченого, молодого актора Джошу Сасса, отримав великий резонанс. І не тільки тому що у Кайлі багато шанувальників, які засмучені її весіллям, яке не відбулось, пише Ліза.

Все більше людей з оточення пари висловлюються про таємні і нечесні наміри колишнього бойфренда Кайлі.

Британський актор Вінні Джонс, який знімався разом з Кайлі і Джо в серіалі «Галавант», розкрив справжні плани Сасса. Джошуа всіх запевняв, що й гадки не мав, хто така Міноуг, тому що не слухав поп-музику. А в реальності він робив все, щоб звернути на себе увагу діви.

«Я дізнався про їхній роман раніше всіх. Джошуа спеціально зупинився в одному з нею готелі», – повідомив Джонс.

Також артист розповів, що Сасс використовував навички пікапера і намагався спокусити співачку розв'язним гумором.

Насправді, це не просто здогадки – а вже серйозне звинувачення Сасса в нечистій грі. Поки Джошуа відмовчується.

Кілька днів тому світові ЗМІ опублікували одкровення друга Кайлі – Пітера Форда. Той повідомив, що Міноуг давала Джошуа пристойні суми – $ 10 тисяч – на операцію з пересадки волосся, коли красень раптом став лисіти.

«Ні, Джошуа не тягнув із неї гроші. Кайлі сама хотіла зробити йому приємне, оскільки любила його», – повідомив Пітер Форд.

Саме він повідомив, що сім'я Міноуг навіть рада такому повороту подій. Мовляв, вони не довіряли Джошуа, особливо нерівними були відносини у нареченого і сестри Кайлі – Денні.

Також з'ясувалося, що сама Кайлі щось підозрювала, і тому постійно під різними приводами відкладала весілля.

Пітер Форд повідомив, що Кайлі Міноуг ще до Різдва подумувала покинути нареченого.

Дійсно, їх відносини здавалися не зовсім звичайними. Джошуа Сасс – ефектний і видатний хлопець, до того ж його стали запрошувати зніматися в серіали. А Кайлі – вже досить доросла жінка, якій під 50 років.

Нагадаємо, що роман Кайлі і Сасса розвивався досить стрімко. Вони познайомилися у вересні 2015 року, а вже через чотири місяці на пальчику Кайлі виблискувало кільце з діамантом.

Однак кілька днів тому з'явилася новина про те, що Кайлі готується до весілля. А через пару годин з'ясувалося, що жінка розірвала заручини, бо наречений Джошуа виявився пройдисвітом.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram