Команда Садового цілеспрямовано знищує laquoЛьвівводоканалraquo ndash депутат Самагальський

Команда Садового цілеспрямовано знищує «Львівводоканал» – депутат Самагальський

Команда міського голови цілеспрямовано знищує комунальне підприємство «Львівводоканал», що може призвести до його переходу в приватні руки та дозволить новим власника встановлювати тарифи на воду без врахування думки городян. Про це заявив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Яромир Самагальський.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

За словами депутата, у 2001 році для забезпечення водопостачання міста Львова виконавчі органи влади залучили для «Львівводоканалу» кредит на суму понад 40 мільйонів гривень. Ці гроші надав підприємству Світовий банк під гарантії Кабінету Міністрів.

«Без сумніву, гроші, які залучили для «Львівводоканалу» у Світовому Банку під гарантії Кабінету Міністрів, останній вже повернув. Місто ж минулоріч мало повернути Кабінету Міністрів майже 40 млн. грн., та цього не зробили. Зважаючи на штрафи, пені та резервування коштів, сьогодні борг міста стрімко зростає, і складає майже 80 мільйонів. Тобто через непрофесійне господарювання міських чиновників замість того, аби повернути вчасно біля 40 мільйонів, місто фактично має переплатити вже вдвічі більше», – каже Яромир Смагальський.

«Розуміємо, що сума штрафів наступного року зросте у рази. А це може призвести до судової тяганини та банкрутства «Львівводоканалу». Окрім цього, управління «Львівводоканалом» ведеться неефективно, а сума простроченої дебіторської заборгованості складає вже понад 50 мільйонів, тому цілком ймовірно, що саме через це «Львівводоканал» може збанкрутувати. Бачимо, що команда міського голови цілеспрямовано знищує комунальне підприємство «Львівводоканал», що може призвести до його ппереходу в приватні руки, та дозволить новим власникам встановлювати тарифи на воду без врахування думки городян», – додав він.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram