Команда Садового цілеспрямовано знищує «Львівводоканал» – депутат Самагальський

Команда міського голови цілеспрямовано знищує комунальне підприємство «Львівводоканал», що може призвести до його переходу в приватні руки та дозволить новим власника встановлювати тарифи на воду без врахування думки городян. Про це заявив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Яромир Самагальський.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

За словами депутата, у 2001 році для забезпечення водопостачання міста Львова виконавчі органи влади залучили для «Львівводоканалу» кредит на суму понад 40 мільйонів гривень. Ці гроші надав підприємству Світовий банк під гарантії Кабінету Міністрів.

«Без сумніву, гроші, які залучили для «Львівводоканалу» у Світовому Банку під гарантії Кабінету Міністрів, останній вже повернув. Місто ж минулоріч мало повернути Кабінету Міністрів майже 40 млн. грн., та цього не зробили. Зважаючи на штрафи, пені та резервування коштів, сьогодні борг міста стрімко зростає, і складає майже 80 мільйонів. Тобто через непрофесійне господарювання міських чиновників замість того, аби повернути вчасно біля 40 мільйонів, місто фактично має переплатити вже вдвічі більше», – каже Яромир Смагальський.

«Розуміємо, що сума штрафів наступного року зросте у рази. А це може призвести до судової тяганини та банкрутства «Львівводоканалу». Окрім цього, управління «Львівводоканалом» ведеться неефективно, а сума простроченої дебіторської заборгованості складає вже понад 50 мільйонів, тому цілком ймовірно, що саме через це «Львівводоканал» може збанкрутувати. Бачимо, що команда міського голови цілеспрямовано знищує комунальне підприємство «Львівводоканал», що може призвести до його ппереходу в приватні руки, та дозволить новим власникам встановлювати тарифи на воду без врахування думки городян», – додав він.

 


КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • дуля8 березня 2012 07:26 Відповісти IP:  0.0.0.--- самагальский припини пи.діти а також пердони тут припиніть пи.діти а так само брехуни свободівці припиніть пи.діти і всі нарешті ставайте до роботи.надоїли примітивні фантазії і дешеві побрехенькі проти садового щоби на його фоні зайвий раз себе пропіарити і грошей заробити.він працює другу каденцію і багато позитиву ми отримали в такі важкі часи.від добра добра не шукають.
  • Іван8 березня 2012 05:47 Відповісти IP:  0.0.0.--- Я симпатик Свободи.І скажу свободівцям: - не знищуйте самі себе...Вся ваша діяльність - знайти негатив у Садового і тут же про це розтрубити.Не забувайте,що за Садового проголосувало не менше львів'ян,ніж в цілому за Свободу.Також не забувайте,хто був другим після Садового.Його хочете?
  • Василь7 березня 2012 09:33 Відповісти IP:  188.163.0.--- Команда Садового свідомо знпщує ... Львів !!!
  • Громада Львова7 березня 2012 06:43 Відповісти IP:  0.0.0.--- Садовий давно продався регіоналам, і тепер доводить до банкрутства стратегічні підприємства міста! У відставку зрадника!!!!
  • Львів'янин7 березня 2012 06:32 Відповісти IP:  0.0.0.--- Хотів би побачити цього йолопа в кріслі міського голови-одна справа критикувати, а інша щось конкретно. Говорити не мішки носити!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram