Відповідну пропозицію вніс депутат В'ячеслав Рубльов у своєму депутатському запиті.

«Прошу вас підготувати звернення до прем’єр-міністра України Яценюка А.П. та Президента України Порошенка П.О. стосовно повної блокади окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Криму. Оскільки ця територія захоплена Російською Федерацією, то й повне енергетичне та харчове забезпечення має надаватися з території агресора», – зазначено у запиті.

У документі також констатується, що поставлені Україною товари використовують для постачання військового контингенту Росії, який було значно збільшено з часів початку конфлікту на Сході України. Крім того, із захопленої території відбувається постійний виїзд бойовиків. В останні тижні значно загострилася ситуація на всій лінії фронту, у відповідь на гуманітарну допомогу бойовики тільки посилюють обстріли із забороненого мінськими угодами важкого озброєння.

«Ніхто не може уявити, щоб під час Другої світової війни ми постачали товари та продукти фашистам. Враховуючи все вище вказане, вважаю, що ухвалення цього рішення поліпшить обороноздатність України», – наголошено в запиті В’ячеслава Рубльова.