Конфлікт України і Польщі: стала відома дата засідання президентського комітету

У п'ятницю в Кракові відбудеться засідання Консультативного комітету президентів Польщі та України для розв'язання кризи у відносинах між країнами.

Засідання має відбутися на рівні зовнішньополітичних радників. Таку заяву зроблено співголовою цього комітету з польської сторони Кшиштофом Щерскім, повідомляє «Сегодня» з посиланням на «Dzieje.pl».

«У п'ятницю в Кракові відбудеться зустріч консультаційного комітету президентів Польщі і України ... Темою зустрічі будуть двосторонні питання, а також підготовка до саміту «Східного партнерства», – заявив Щерскій.

Він додав, що на чолі української делегації буде Костянтин Єлісєєв. У зустрічі також візьмуть участь представники МЗС обох країн і радники президентів України і Польщі.

Засідання комітету президентів двох країн відбудеться з ініціативи української сторони в світлі погіршення двосторонніх взаємин в історичній площині.

Як писав «Вголос», заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький заявив, що рішення, які сьогодні приймає Україна, ставлять під сумнів стратегічне партнерство між країнами.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm