Конфлікт України і Польщі: стала відома дата засідання президентського комітету

У п'ятницю в Кракові відбудеться засідання Консультативного комітету президентів Польщі та України для розв'язання кризи у відносинах між країнами.

Засідання має відбутися на рівні зовнішньополітичних радників. Таку заяву зроблено співголовою цього комітету з польської сторони Кшиштофом Щерскім, повідомляє «Сегодня» з посиланням на «Dzieje.pl».

«У п'ятницю в Кракові відбудеться зустріч консультаційного комітету президентів Польщі і України ... Темою зустрічі будуть двосторонні питання, а також підготовка до саміту «Східного партнерства», – заявив Щерскій.

Він додав, що на чолі української делегації буде Костянтин Єлісєєв. У зустрічі також візьмуть участь представники МЗС обох країн і радники президентів України і Польщі.

Засідання комітету президентів двох країн відбудеться з ініціативи української сторони в світлі погіршення двосторонніх взаємин в історичній площині.

Як писав «Вголос», заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький заявив, що рішення, які сьогодні приймає Україна, ставлять під сумнів стратегічне партнерство між країнами.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram