Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак прокоментувала інцидент із детективом Національного антикорупційного бюро, якого зачинила в своїй квартирі її свекруха. Він прийшов вручити жінці повістку на допит в ролі свідка, – пише ТСН.

«В результаті нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тімер-Булатова, звернулася до поліції із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконного проникнення до житла фізичної особи», – написала Корчак у Facebook.

Вона заявила, що детектив порушив порядок повідомлення про слідчу дію та вручення повістки. За її словами, він лише повідомив про те, що йому необхідно поставити «декілька питань» та не вручав повістки Тімер-Булатовій.

«При виході з квартири він залишив якийсь документ на столі, вже потім показуючи на камеру, що то була повістка. Як випливає з її змісту, підписи свекрухи про отримання такої повістки на ній відсутні», – зазначила Корчак.

Крім того, стверджує вона, були порушені права свідка та порядок проведення допиту. Детектив нібито не пояснив жінці, що її мають намір допитати, та що вона є свідком і має прибути на виклик за місцем проведення досудового розслідування.

«Коли заходив до квартири, слідчий швидко махнув документом, схожим на посвідчення, але вона не встигла розібрати що там написано. Оскільки спочатку він сказав що задасть декілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати та вимагав поставити підписи, свекруха подумала що це шахрай та подзвонила сину. Він викликав поліцію. До приїзду поліції, щоб шахрай нікуди не втік, закрила замок», – написала вона у соцмережі.

Також Корчак повідомила, що після інциденту матір її чоловіка було госпіталізовано.

Нагадаємо, свекруха очільниці НАЗК Наталії Корчак закрила детектива НАБУ у себе вдома, коли той прийшов вручати жінці повістку на допит.

Згодом свекруха заявила в поліцію через нібито перевищення службових повноважень детективом НАБУ.