Королева Великобританії вручить Вікторії Бекхем лицарський орден

Королева Великої Британії Єлизавета II приготувала для Вікторії Бекхем справжній королівський подарунок – внесла її ім'я у святковий список тих, кому в найближчий час вручить Орден Британської імперії. Разом з нагородою Вікторія отримає і почесний чин офіцера.

Цим лицарським орденом королева має намір відзначити не музичні заслуги Бекхем, а її роботу у сфері благодійності та як дизайнера, повідомляє видання «The Daily Mail».

Зазначимо, що Вікторія Бекхем є послом доброї волі ООН і бореться з поширенням ВІЛ у всьому світі.

Однак, Вікторія Бекхем ще до отримання такої почесної нагороди вже встигла порушити протокол. Річ у тім, що номінанти зобов'язані тримати інформацію про попадання своїх імен в заповітний список в найсуворішій таємниці. Але Вікторія, напевне, так зраділа цій новині, що необережно поділилася нею з близькими ще до Різдва. Невідомо як, але якимось чином цю інформацію дізнались і репортери.

Зазначимо, що Вікторія не перша в своїй родині, хто удостоюється Ордена Британської імперії. У лицарі ще в 2003 році був посвячений її чоловік, зірка футболу Девід Бекхем. До слова, він також порушив протокол, пришпиливши орден на праву сторону, хоча нагороди слід носити на лівій. Цей конфуз стався на церемонії вінчання принца Вільяма і хтось все-таки вказав Бекхему на його помилку, і зірковий футболіст виправив її.

Старовинним лицарським Орденом Британської Імперії раніше нагороджували лише за військові заслуги. Зараз же цю нагороду щорічно вручають підданим Великобританії за значні досягнення в абсолютно різних сферах: починаючи від мистецтва, закінчуючи спортом і активною громадянською позицією.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram