Коти-кущі британського художника підкорили соцмережі (ФОТО)

Британський художник-сюрреаліст Річард Сондерс одного разу побачив декоративний кущ і був вражений, наскільки за формою він нагадував його улюбленого кота, коли той спить.

Тепер пан Сондерс сам створює образи фантастичних кішок зі справжніх чагарників та дерев і розташовує фото у Facebook.

Уявіть прогулянку красивим англійським садом. Ви повертаєте за ріг і бачите ліниво розваленого біля озера гігантського доглянутого кота, майстерно вирізаного з пишних зелених кущів.

Коти-кущі, які намалювала сюрреалістична свідомість Річарда Сондерс, переведені у величезні псевдофотографіі. У соціальних мережах по всьому світу зображення котів-кущів користуються шаленою популярністю - їх вже подивилися мільйони.

На усіх зображеннях - улюблений кіт художника на прізвисько Толлі, породи російська блакитна. Улюбленець художника помер в лютому 2016 року.

В основі першого способу кота-куща лежить фотографія Толлі уві сні. Пан Сондерс переніс цей образ на іншу фотографію, зроблену ним в містечку Хол Барн, де він помітив хмару.

"Хмара нагадала мені сплячу тварину, і я подумав, що хмару можна легко замінити на кота", - згадує художник.

Одна з його останніх робіт - кіт-кущ, що п'є воду з озера в містечку Пейншілл, в графстві Суррей, набрав більше трьох мільйонів переглядів у Facebook.

"Я вражений тим, як ці коти-кущі миттєво поширились в інтернеті. Я ніколи не планував заробляти на цьому проекті. Для мене це просто задоволення", - каже пан Сондерс. За словами художника, він завжди дає зрозуміти, що ці коти-кущі і коти-дерева, розкидані по садибах в різних куточках Британії, - несправжні. Проте близько 25% людей, які бачили незвично підстрижену рослинність, думають, що вона існує в реальності.

У своїх коментарях на сторінці проекту у Facebook люди пишуть, що хотіли би, щоб ці об'єкти існували в реальності. Пишуть, як їх зачаровують фотографії котів-кущів.

Річард Сондерс все ж таки вважає, що краще одразу розуміти, що котів-кущів не існує. Автор хотів би отримувати визнання за своє мистецтво, а не за введення глядачів в оману.

"Я намагаюся поправляти тих, хто вважає їх реальними, але іноді люди просто не хочуть чути і бажають вірити в те, що це все по-справжньому", - говорить художник.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram