Ковбасюк представив нового прокурора Львова

Вчора, 14 червня, прокурор Львівської області Віталій Ковбасюк офіційно представив колективу новопризначеного прокурора Львова.

Як нагадує прес-служба прокуратури Львівської області, наказом Генерального прокурора України від 08 червня 2011 року на посаду заступника прокурора Львівської області - прокурора Львова призначено старшого радника юстиції Андрія Петровича Стасіва, який до цього працював заступником прокурора області.

На офіційному представленні були присутні в.о. міського голови Львова Олег Синютка, керівник ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області Станіслав Броневицький, керівник ДПІ в місті Львові Орест Лазірко, в.о. керівника відділу податкової міліції ДПІ у місті Львові Ростислав Юристовський, керівник контрольно-ревізійного відділу у місті Львові Юрій Матюшко, заступник начальника обласного управління юстиції Михайло Квятковський, керівник Львівського міського управління юстиції Роман Мазур, прокурори районів міста Львова і їх особовий склад, а також працівники прокуратур районів міста Львова.

У своєму виступі прокурор Львівської області Віталій Ковбасюк зазначив, що з метою підвищення ролі прокуратури міста Львова, у зв'язку із розширенням контрольних та координуючих повноважень, Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою прийнято рішення про реорганізацію керівництва прокуратури міста Львова. Зокрема, скорочено у структурі та штатному розписі прокуратури Львівської області по одній посаді заступника прокурора області та прокурора міста Львова і введено посаду заступника прокурора Львівської області – прокурора міста Львова, на яку призначено Андрія Стасіва. Прокурор Львівської області побажав Андрію Стасіву успіхів на новій посаді, зазначивши, що на нього покладений обов'язок утверджувати законність на території міста Львова та забезпечувати захист прав і свобод громадян та інтересів держави.

Присутні керівники місцевого самоврядування та правоохоронних органів також висловили А.Стасіву побажання успіхів у роботі та запевнили в налагодженні ефективної і плідної співпраці.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm