Кожен четвертий кандидат у Верховний Суд не зміг підтвердити здатність здійснювати правосуддя

Вища кваліфікаційна комісія суддів України вже ухвалила рішення стосовно 100 кандидатів у оновлений Верховний Суд.

Як повідомляє ВККСУ, кожен четвертий кандидат не підтвердив здатність здійснювати правосуддя, пише УНІАН

Зокрема, на пленарному засіданні ВККСУ 14 липня розглядалося питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя у відповідному суді, стосовно яких оголошено перерву. За результатами засідання Комісія вирішила, що один кандидат за критеріями професійної етики та доброчесності не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у касаційному суді у складі Верховного Суду.

Трьох кандидатів визнано такими, що підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді. Стосовно цих кандидатів Комісія у складі колегії завершить проведення кваліфікаційного оцінювання.

Громадська рада доброчесності скасувала власний висновок. Відтак Комісія у повному складі припинила розгляд цього питання. Кваліфікаційне оцінювання цих кандидатів буде продовжено у засіданні відповідної колегії Комісії. Ще двоє кандидатів припинили участь у конкурсі, написавши заяву про зняття своєї кандидатури.

«Загалом протягом пленарних засідань ВККСУ станом на 14 липня 2017 року ухвалила рішення стосовно 100 кандидатів, з яких 25 – не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді, 75 – підтвердили», – повідомили у прес-службі.

 

«Вголос»
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram