Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Організатори виставки: Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Львiвського мiського центру зайнятостi.

Виставка призначена для учнів-старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів та всіх, хто хоче вчитись та розвиватись!

Цьогоріч участь у виставці візьмуть близько 50-ти вишів різнопрофільних спеціальностей з України та з-за кордону. Серед українських навчальних закладів:  Морехідне училище ім. О. І. Маринеска, Національний університет "Одеська морська академія», Національний гірничий університет, м. Дніпро, Національний фармацевтичний університет, м. Харків, Тернопільський національний медичний університет, Українська академія друкарства, Державний університет внутрішніх справ та інші.

Серед польських навчальний закладів –  Університет Марії Кюрі-Склодовської, Вища Школа Економіки та Інновацій в Любліні, Освітня фундація «Перспективи», яка представляє 19 польських університетів, Проект «Тераз Вроцлав» (об’єднує сім державних та приватних внз Вроцлава),  Державна Вища Професійна Школа ім. Анґелуса Сілезіуса в Валбжиху, Вища школа фінансів та Управління у Варшаві й інші.

Програма виставки пропонує відвідувачам цікаві заходи. Так, 23 березня відбудеться семінар від Львівського міського центру зайнятості (ЛМЦЗ), пiд час якого старшокласники зможуть пройти профорiєнтаційне тестування

–          семінар «Україна та Польща – перспективи співпраці в контексті європейської інтеграції»

–          презентації освітніх можливостей від освітньої організації «Перспективи/ Perspektywy» (Польща)

24 березня запрошуємо відвідувачів на презентацію Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, яка розпочнеться о 14.30 год, презентацію освітніх програм Словацької республіки. А також запрошуємо до відкритої дискусії про плюси та мінуси навчання за кордоном, учасниками якої стануть студенти, котрі навчалися за кордоном. Організатор дискусії Інститут екуменічних студій УКУ.

Учасники виставки зможуть стати власниками вельми цікавих подарунків!

Виставка працюватиме: 11.00-17.00 год. (п’ятниця), 10.00-17.00 год. (субота)

Місце проведення: Львівський палац мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17

Детальна програма у додатку.

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/ua/

Довідка: Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.