Київ має намір обміняти 20 росіян на українських політвязнів у Росії

Київ має намір обміняти 20 росіян на українських політв'язнів у Росії

Перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко наголосила, що українська сторона готова передати 20 росіян, які перебувають в українських в'язницях, для того, щоб звільнити українських політв'язнів у РФ, це питання порушуватиметься в середу, 4 квітня, в Мінську.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

«Робоча група 4 квітня в Мінську... Друге питання, яке ми там порушуватимемо, - це звільнення заручників. Українська сторона робить усе для того, щоб якомога швидше відбулася наступна хвиля звільнення заручників. Але для нас принципово, щоб ми могли звільнити не тільки тих, хто залишається на окупованій території, а й полонених Кремля», - сказала І.Геращенко журналістам у понеділок у Києві.

Вона зазначила, що українська сторона готова передати «20 росіян, які утримуються в українських в'язницях за порушення українського законодавства та участь у війні, для того, щоб звільнити Сенцова, Кольченка та інших наших полонених».

При цьому І.Геращенко зазначила, що в цьому питанні «дуже важлива воля тільки Російської Федерації».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram