«Київенерго» зупинитить у столиці аварійні роботи

ПАТ «Київенерго» зупинило закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій та ремонтів, а пізніше зупинить аварійні ремонти мереж через арешт її рахунків.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Арешт рахунків блокує господарську діяльність «Київенерго». Компанія зупинила закупівлю матеріалів та обладнання для реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів тепло- й електромереж, теплоджерел та електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла», – ідеться в повідомленні.

Енергетики зазначають, що за кілька днів компанія буде змушена зупинити аварійні ремонти. Через неможливість сплатити за телекомунікаційні послуги можуть бути відключені всі телефонні лінії компанії, включаючи контакт-центр 15-88.

Сьогодні зі заблокованих рахунків «Київенерго» виконавча служба списала ще 21,3 млн грн. Таким чином з моменту арешту рахунків з усіх рахунків «Київенерго» списали 51,5 млн грн.

«Списані кошти йдуть на погашення боргу 372 мільйонів гривень по штрафним санкціям НАК «Нафтогаз України» за вже оплачені газові борги 2013-2014 років», – ідеться в повідомленні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm