«Київгаз» шантажує киян: відключає газові колонки, які самі ж встановлювали

У Києві мешканців багатоповерхівки відімкнули од газу – їм опломбували колонки, встановлені 10-15 років тому.

Люди переконують, що таким чином їх шантажують і вимагають близько півтори тисячі гривень за переоформлення документів на обладнання, яке колись встановлювали самі ж працівники «Київгазу», передає ТСН.

Лідія Олександрівна веде до себе додому, де п'ятий день її колонка без газу.

«Подивився: так, у вас усе нормально, але немає документів», – каже вона. Стару колонку на нову жінці замінив 7 років тому спеціаліст із «Київгазу». Вона досі пам'ятає, як звали майстра – Віктор Михайлович.

Тепер «Київгаз» цей агрегат вважає самовільно встановленим, і така ж ситуація в сусідів пані Лідії. Без попередження 60 квартир будинку на дві доби залишилися без газу – за цей час газовики пройшлися по помешканням і відключили ті газові колонки, які, на їхній погляд, не мають технічної документації.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Олена16 серпня 2017 08:16 Відповісти IP:  178.94.233.--- Така ж ситуація була і в нашому будинку 2 роки назад. Спочатку перекрили трубу на будинок, глумили аварію газопроводу і витік газу, потім відключили всім колонки, щоб ненароком хто не відкрив, а коли прийшлося вмикати, то зась, проект десь дівся. Хоча колонки в будинку стояли з 1957 року. Не чіпали тільки пенсіонерів, яким поміняли колонки по соціальній програмі на якісь одоробла, які страшно вмикати. Всім у кого колонки відомих марок -робіть проект. Суми захмарні, але люди уважно дивіться на договір, з чого складається сумма, більшу половину того, що там вказано, вони робити не будуть, тільки знову підключать і все. Тож знімайте на камеру, але попередньо письмово попросіть обгрунтувати вартість, відповідь вони повинні надати письмово, сума чарівно знижується рівно на половину. Крім всього всі повинні купити газоаналізатори у тільки у визначених магазинах, трубу також. Тож шукайте по ринках і в інтернеті (якщо замовите на всі квартири зразу, то буде дешевше).
    Народ, увага, читайте з ким вони заставляють підписувати договір! Зовсім ліва компанія, не лінуйтеся пишіть на керівництво і нехай пояснюють. Повірте суми чарівним чином зменшуються, крім всього, якщо вони вам ставили квартирні лічильники, то робили (малювали проек прямо в квартирі) , в договорі, що дають ні слова про проект. Повірте, ми це проходили. З повагою,
  • Киевлянин16 серпня 2017 07:44 Відповісти IP:  95.67.57.--- Ну, а как себя чувствует антимонопольный комитет (абсолютно импотентное образование) ? Как-то слышал их стенания по поводу малых полномочий. Да вы, трутни, и их не отрабатываете при, при ОХ каких неслабых зарплатах, Только вот вопрос - отрабатываете ли вы её при вашей бездеятельности ?
  • Юрко16 серпня 2017 07:59 Відповісти IP:  185.177.243.--- 1000%

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram