Суд заборонив «Київхлібу» передавати право інтелектуальної власності на упаковку торта «Казковий ключик»

Господарський суд міста Києва в забезпечення позову корпорації Roshen до Київхлібу про визнання недійсним патенту на промисловий зразок № 33762 - упаковку торта «Казковий ключик», задовольнив вимогу представників Roshen, заборонивши Київхлібу передавати право інтелектуальної власності на упаковку торта «Казковий ключик».

Про це йдеться в ухвалі суду від 26 грудня 2017 року.

Крім того, суд заборонив Міністерству економічного розвитку і торгівлі України вносити до Державного реєстру патентів України на промислові зразки будь-які зміни, які стосуються правового статусу промислового зразка за патентом України № 33762.

Предметом суперечки стала заява Roshen про те, що упаковка торта «Казковий ключик» (виробництва ПАТ«Київхліб ») схожа на упаковку торта« Казковий ключик» (виробництва ДП «Кондитерська корпорація «Рошен»), що може привести до змішування діяльності двох компаній.

У свою чергу, Київхліб вважає, що схожість упаковок для тортів відсутня і претензії Roshen не обгрунтовані, в зв'язку з чим відстоює свою позицію в рамках розгляду такого судової справи.

Крім того в суді також розглядається справа про можливе порушення прав інтелектуальної власності на упаковку і найменування торта «Київський».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram