Київський суддя звів маєток на узбережжі Дніпра, але не зареєстрував його на себе (ВІДЕО)

Ярослав Василенко, суддя Київського апеляційного адмінсуду, звів маєток, площею 700 кв м, зареєстрував його як садовий будинок і переписав на двоюрідну сестру.

Про це йдеться у програмі «Наші гроші».

Будинок зведений у столиці з порушеннями в охоронній зоні Дніпра – за 30 м від річки. Василенко користується ним за довіреністю.

«Усі садові будинки насправді є котеджами та житловими будинками», - зауважив голова комітету аграрного і земельного права Асоціації адвокатів України Віктор Кобилянський.

Маєток в електронній декларації Василенко не вказав. Записав туди пенсію та заробітну плату. Загальна сума становить трохи більше 300 тис. грн на рік. Також задекларував квартиру в Києві, авто «Hyundai Santa Fe» та «BMW X1», колекцію мисливських рушниць, дорогі годинники. Має 1,5 млн грн готівкою.

«Будинок на узбережжі Дніпра звела за кошти, які виручила від продажу батьківської хати у селі на Житомирщині - 30 тисяч доларів та заробленого на заводі «Арсенал», - розповіла двоюрідна сестра судді Василенка Віра Карпова.

Сусіди підтверджують, що насправді маєток зводить Василенко.

Навесні Вища кваліфікаційна комісія суддів перевірила його й вирішила, що той має право здійснювати правосуддя.

Ярослав Василенко розглядає в суді справи про недорахування бізнесу податків, стягнення боргів, розмір пенсії й виплату матеріальної допомоги.

 

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram