Китай відтіснив Францію і США серед торговельних партнерів Німеччини

У 2016 році США опустилися на третє місце у списку ключових торговельних партнерів Німеччини. Франція перебувала на другій позиції.

Китай обійшов США та став головним торговельним партнером Німеччини у 2016 році. Про це у п'ятницю, 27 січня, повідомив головний експерт Німецької промислово-торговельної палати (DIHK) Фолькер Траєр (Volker Treier), пише DW.

На другому місці опинилася Франція - як і роком раніше. Сполучені Штати посіли лише третю сходинку. "Німецький експорт до США за останній рік упав на понад п'ять відсотків, оскільки економіка зростала повільніше, ніж раніше, і більше орієнтована на внутрішній ринок", - пояснив Траєр.

На думку експерта, США змогли би вже цього року піднятися принаймні на друге місце, якщо цьому не завадить митна політика нового американського президента Дональда Трампа.

Як відомо, у 2015 році США уперше із середини 1970-их стали головним торговельним партнером Німеччини. На другому і третьому місцях тоді опинилися Франція та Нідерланди. Ще у 2014 році перше місце у списку торговельних партнерів Німеччини посідала Франція. Китай був на першій позиції за імпортом з ФРН.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram