Китайські інженери навчили штучний інтелект розпізнавати контрабанду за 07 секунди

Китайські інженери навчили штучний інтелект розпізнавати контрабанду за 0,7 секунди

У Китаї розробили обладнання для контролю безпеки на базі штучного інтелекту, яке допоможе прискорити огляд і зменшити черги на контроль безпеки.

Нове обладнання може з точністю понад 95% розпізнати 89 видів контрабандних предметів за 0,7 секунди, повідомляє НВ публікацію агентства Сіньхуа.

Більшість видів огляду в Китаї здійснюється за допомогою портативних металошукачів, що представляє собою трудомісткий і тривалий процес. У деяких місцях, де встановлені рентгенівські сканери, занепокоєність викликає випромінювання.

При роботі з новим обладнанням людина піднімає руки і проходить крізь пристрій, який ідентифікує металеві і неметалеві предмети і може виявити небезпечні та контрабандні предмети під одягом людини.

За словами головного конструктора Ху Ліня, електромагнітне випромінювання нового обладнання становить лише одну тисячну частку випромінювання сигналу мобільного телефону. У ньому застосовується «інтелектуальна технологія захисту конфіденційності», яка пікселізуює обличчя і інтимні частини тіла людини на зображенні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram