Леонід Мельник Дії влади щодо попередження епідемії грипу А Н1N1 в Україні можна назвати безвідповідальними та злочинними

Леонід Мельник: «Дії влади щодо попередження епідемії грипу А (Н1N1) в Україні можна назвати безвідповідальними та злочинними»

Не зважаючи на те, що ще з серпня ведуться розмови про необхідність належної підготовки до боротьби з можливою епідемією грипу А (Н1N1) в Україні, вакцину не придбали, а закупівля тест-систем так і не було зроблено, вважає перший заступник керівника Львівського обласного виборчого штабу ПР Леонід Мельник. В результаті Україна не може проводити власну діагностику цього захворювання.

«Не зважаючи на принципову позицію регіоналів з цього питання, зокрема ця тема неодноразово піднімалась керівником Комітету ВР з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтеєвою, уряд проігнорував цю проблему. В результаті ми отримали сьогодні паніку та страхітливу статистику смертності. Сьогодні Львівщина не має змоги проводити діагностику Н1N1 самостійно і змушена надсилати взяті аналізи в Київ, а вже потім вони передаються в Лондон для встановлення кінцевого діагнозу. На все це йде до 10 днів, а це втрата дорогого часу, яке іноді вартує людського життя».


Розгубленість влади призвела до паніки серед людей, які не взмозі придбати сьогодні навіть звичайних марлевих пов’язок.
Леонід Мельник підкреслив також, що сьогодні провів переговори з представниками Донеччини щодо можливої передачі Львову необхідних медикаментів та марлевих пов’язок. Партія регіонів, скасувала також будь-які масові заходи в Україні.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm