Олег Ярошевич, голова громадської організації “АвтоЄвроСила”, як і обіцяв, спалив свій автомобіль Land Rover, після того, як Верховна Рада ухвалила закон про доступне розмитнення без поправок, внесення яких вимагали “євробляхери”. Про це повідомляє “Кореспондент”.

Це підтверджує відео, розміщене на сторінці “АвтоЄвроСили” в Facebook в четвер, 8 листопада.

“Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Land Rover, якщо не проголосують нашу поправку — це не був популізм або піар!.. Для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1 500 євро, дешевше спалити свій автомобіль, ніж його купити та розмитнити за ухваленим сьогодні законом! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, на знак протесту спалюю свій автомобіль!” — заявив Ярошевич.

Як повідомляв “Вголос”, Верховна Рада 8 листопада схвалила у другому читанні і в цілому законопроект № 8487 про розмитнення авто на єврономерах.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубліковано Авто Евро Сила Четвер, 8 листопад 2018 р.