Лідери США та КНДР підписали підсумкове комюніке

Лідери США та КНДР підписали підсумкове комюніке

Після довготривалих та історичних перемовин президент США Дональд Трамп та лідер КНДР Кім Чен Ин підписали підсумковий документ.

«Дякую всім. Ми всі побачимо, що буде далі. Ми дуже задоволені тим, що пройшло сьогодні. Я думаю, наші стосунки з Північною Кореєю будуть зовсім іншими, ніж були раніше. Ми обидва хочемо дещо робити, ми обидва будемо щось робити… Люди будуть вражені, люди будуть задоволені, і ми будемо піклуватись про найбільшу та дуже небезпечну проблему для світу», – заявив Трамп під час підписання, пише ТСН.  

Напередодні підписання президент США заявляв, що переговори пройшли «набагато краще, ніж будь-хто міг очікувати».

Раніше президент США Дональд Трамп і лідер Північної Кореї Кім Чеи Ин завершили зустріч тет-а-тет за зачиненими дверима на саміті в Сінгапурі. Одразу після приватних переговорів, під час яких у кімнаті крім лідерів були присутні лише перекладачі, сторони приступили до розмови в розширеному форматі. 

Нагадаємо, у вівторок, 12 червня офіційно розпочав свою роботу в Сінгапурі історичний саміт за участю президента США Дональда Трампа й лідера Північної Кореї Кім Чен Ина щодо ситуації на Корейському півострові. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram