Лісники й чиновники проти реорганізації мисливських угідь Януковича – Мінприроди

Лісники й чиновники чинять шалений спротив реорганізації мисливських угідь екс-президента України Віктора Януковича у селі Сухолуччя на Київщині у національний природний парк.

Про це міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив в інтерв’ю виданню «Тиждень», повідомили УНІАН у прес-службі Мінприроди.

За його словами, в Україні до 2020 року мають бути майже удвічі збільшені площі природно-заповідних територій. «Сьогодні ми працюємо над розширенням їхньої площі й плануємо до 2020-го збільшити її з 6% майже вдвічі. Таке завдання поставив президент, і це наше зобов'язання в межах європейської інтеграції», - сказав міністр.

Водночас він зауважив, що збільшенню території природно-заповідних зон, а подекуди визначенню їхніх меж, перешкоджають органи місцевого самоврядування, та навів кілька прикладів таких випадків.

«Скажімо, у Дніпровсько-Тетерівському національному природному парку (мисливські угіддя екс-президента України Віктора Януковича в Сухолуччі (Київщина) досі шалений спротив лісників і чиновників. З приводу Холодного Яру (Черкащина), де, крім природних перлин, є пам'ятки історії та культури, Черкаська облрада під тиском якихось угруповань із лісової галузі приймає рішення про недоцільність чи передчасність створення там національного природного парку», - заявив Семерак. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram