Літаки в аеропорту Лівану потерпають від атак птахів із звалища

Літакам, що злітають і сідають в аеропорту Бейрута, загрожують птахи, які прилітають поїсти до сусіднього звалища.

Про це розповів міністр транспорту Лівану Юсеф Феніанос, повідомляє ВВС.

«Сьогодні ми зіткнулися з надзвичайною ситуацією. Ми визнаємо, що птахи становлять небезпеку для цивільної авіації», – сказав Феніанос.

За його словами, він сподівається, що вирішенню проблеми допоможе збільшення кількості пристроїв, які відлякують птахів – хоча цей план був тут же висміяний активістами руху You Stink («Від вас тхне»), які протестують проти бездіяльності влади в боротьбі зі сміттєвою кризою. Активісти закликають закрити звалище, поки ситуація не призвела до аварії.

У вівторок літак Middle East Airlines зіткнувся з великою зграєю птахів під час посадки в аеропорту Бейрута.

У серпні ліванський союз пілотів попередив про небезпеку потрапляння птахів в двигуни літаків. Однак досі влада не зробила нічого для вирішення цієї проблеми.

Звалище «Коста-Брава» з'явилося в районі аеропорту в березні-2016 як тимчасове рішення сміттєвої кризи в місті, яка виникла після закриття головного звалища Бейрута.

Однак запланований завод з переробки відходів біля нового сміттєзвалища так і не був побудований, в той час як висота купи сміття вже досягла 9 м. Екологи протягом декількох місяців попереджали, що звалище приваблює гризунів і птахів.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram