Ліверпуль став суперником Реала за київським фіналом Ліги чемпіонів

«Ліверпуль» став суперником «Реала» за київським фіналом Ліги чемпіонів

У Римі відбувся матч другого півфінального протистояння Ліги чемпіонів, в якому місцева «Рома» на «Стадіо Олімпіко» приймала англійський «Ліверпуль».

Після переконливої ​​домашньої перемоги на «Енфілді» (5:2) «Ліверпуль» у повторному матчі 1/2 фіналу розіграшу на Олімпійському стадіоні в Римі поступився італійській «Ромі» (2:4) і за сумою двох матчів (7:6) вперше за останні 11 років пробився у фінал найпрестижнішого клубного єврокубкового турніру.

Сенегальський півзахисник «Ліверпуля» Садьо Мане відкрив рахунок на 9-й хвилині зустрічі після ідеального пасу бразильського форварда Роберто Фірміно. На 15-й хвилині невдалий винос у виконанні хорвата Деяна Ловрена привів до автоголу хавбека мерсісайдців Джеймса Мілнера, однак до перерви голландський півзахисник Джоржиніо Війнальдум після розіграшу кутового знову вивів гостей вперед.

У другому таймі зусиллями боснійця Едіна Джеко, який вдало зіграв на добиванні на 52-й хвилині, і бельгійця Раджи Наїнгголана, який влучно пробив з-за меж штрафного майданчика на 86-й хвилині, і реалізував пенальті перед фінальним свистком (90+4) «Рома» зуміла врятувати матч, але не протистояння.

Нагадаємо, першим фіналістом Ліги чемпіонів став мадридський «Реал», який за сумою двох матчів (2:1 та 2:2) зумів пройти мюнхенську «Баварію».

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК «Олімпійський». Відзначимо, що «Реал» є чинним володарем трофею, а в столиці України спробує завоювати його в третій раз поспіль.