Лукашенко хоче відмовитися від російських серіалів

Президент Білорусі розкритикував російські серіали і запропонував замість них більше ставити в ефір продукцію білоруських телеканалів і режисерів.

Білоруські канали повинні вести мовлення на власній, а не зарубіжній платформі. Про це сказав президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з керівниками та колективами найбільших державних ЗМІ, повідомляє «БЕЛТА» у вівторок, 10 квітня.

«Платформи ці повинні бути білоруськими. Це не означає, що ми погано ставимося до Ернста (генеральний директор російського «Первого каналу» Костянтин Ернст - ред.), ні. Він нормальна, творча, хороша людина. Але це повинно бути наше», - сказав Лукашенко.

Як приклад він навів російські серіали. На його думку, багато з них не дуже хорошої якості, проте крутяться на білоруських каналах.

Лукашенко впевнений, що телеканали та режисери в Білорусі спроможні самі знімати хороші телесеріали і ставити їх в ефір замість російських.

Він пообіцяв фінансову підтримку білоруським каналам. «Я готовий там, де потрібно, підтримати засоби масової інформації», - сказав він.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm