Про це він сказав у п'ятницю під час спілкування із журналістами, – передає Українська правда.

«Я не здивований, що власник золотої лопати, котрий обвинувачується прокуратурою в розкраданні 1 млн 200 тисяч державних коштів і переховується на території Росії, написав на мене заяву. Це логічно з його точки зору. Не логічно говорити про склад злочину. Луценко Юрій Віталійович і його дружина не повинні показувати в декларації 2 паркомісця, які придбав мій син, який має 28 років і проживає окремо від нашої сім'ї» – сказав він.  

«Жодним законом не передбачено в моїй декларації показувати його видатки, або інші операції, що підлягають декларуванню», – додав Луценко.

Також він заявив, що «спокійно ставиться до того, що будь-які правоохоронні органи реєструють кримінальні провадження, що стосується посадовців, включно з керівниками цих органів».

«Це вже п'яте чи шосте кримінальне провадження, яке має стосунок до мене. Знаю, що деякі закриті за відсутністю складу злочину, деякі розслідуються, і це нормально», – сказав він, додавши, що ненормальним є ажіотаж навколо цього.  

Як писав «Вголос», Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом ймовірного незаконного збагачення генерального прокурора Юрія Луценка.

 

«Вголос»