Луценко пояснив претензії Генпрокуратури до Садового

Генеральний прокурор України Юрій Луценко наголосив, що обшуки ГПУ у Львівській міськраді санкціоновані та обгрунтовані.

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

«Прочитав обурення пана Садового. Мовляв, заважають залучати інвесторів. Відповім: щоб залучити інвестора і законно заохотити його меншою ціною на землю, треба було винести на розгляд міськради пропозицію знизити ціну. Бо саме міськрада, а не Садовий може змінити своє ж рішення від 25 грудня 2014 р про базову середню ціну метра квадратного землі у місті величиною 423 грн», – зазначив Луценко.

За словами Луценка, з вилучених ГПУ документів видно, що у вересні 2015 року Львівською міською радою одному з суб'єктів господарювання було надано в оренду земельну ділянку площею 23 га, нормативно-грошова оцінка якої склала 140 млн гривень. Вже через 3 місяці (у грудні того ж року) землю за особистим підписом голови міськради продали за ціною 52 млн грн, що на 88 млн грн менше її оцінки.

«З урахуванням площі відчуженої землі (23 га), її вартість мала б бути понад 97 млн грн», – заявив Луценко, додавши, що слідчі дії в цій «земельній» справі тривають.

Як писав «Вголос», у приміщенні Львівської міської ради 15 листопада проводилися обшуки. Мер міста Андрій Садовий, обурений діями ГПУ, звинуватив Генпрокуратуру в тому, що вона своїми діями відштовхує іноземних інвесторів з України.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram