Луценко вручить підозри Розенблату та Полякову у Верховній Раді

Сьогодні, 13 липня, позбавлені депутатської недоторканності нардепи Борислав Розенблат та Максим Поляков не приїхали за викликом до Генпрокуратури.

Як повідомляє ТСН, депутатів викликали на 14:30 до ГПУ, проте обидва не змогли з'явитись у назначений час, бо мають виконувати обов'язки народних обранців у парламенті.

При цьому Максим Поляков каже, що приїжджав у Генпрокуратуру вранці, близько 9-ї, однак генпрокурора не дочекався, бо мав їхати до Ради.

Втім, як повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка, сам очільник ГПУ сьогодні їде на 17 годину до ВР і вже там має намір вручити підозри Розенблату та Полякову.

Як відомо, Луценко має приїхати до парламенту для розгляду зняття депутатської недоторканності з Михайла Добкіна. Напередодні три подання ГПУ щодо нардепа розглянув регламентний комітет: на комітеті підтримали питання зняття недоторканності з депутата, проте подання щодо затримання та арешту назвали недостатньо обґрунтованими. Добкін сьогодні присутній у Раді та Добкін взяв до Ради «тривожну валізку» зі спортивним костюмом і кросівками чекає на розгляд свого питання із тривожною валізкою.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram