Луцька міськрада звернеться до Верховної Ради через засилля гральних клубів

Луцька міська рада звернеться до голови Верховної Ради Андрія Парубія та нардепа від Луцька Ігоря Лапіна щодо впорядкування діяльності комп'ютерних клубів, закладів лото, лотереї та інших інтерактивних клубів.

Про це інформує власкор «Вголосу».

Питання щодо засилля закладів грального бізнесу у місті стане одним з питань порядку денного на позачерговій сесії міської ради 18 липня.

У проекті звернення наголошується, що всупереч забороні грального бізнесу в Україні, у закладах миттєвої лотереї, інтернет-клубах, інтернет-кафе, закладах спорт-лото та Української національної лотереї, яких у місті Луцьку налічується понад 60, за неофіційними даними під виглядом інтерактивних клубів надаються послуги грального бізнесу.

У таких закладах після внесення користувачем комп'ютера відповідної ставки, можливе надання доступу через мережу інтернет або внутрішню мережу до віртуальних казино із можливістю отримання з моментом випадковості виграшу у грошовому чи іншому еквіваленті, що відповідно до Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» є забороненою діяльністю.

Згідно з рішенням Луцької міської ради від 23.12.08 № 33/5 «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька» (зі змінами), режим роботи комп'ютерних клубів та інтернет-клубів, розміщених на території міста Луцька, встановлено до 22:00 години. Відповідно до цього рішення не допускається здійснення підприємницької діяльності без встановлення режиму роботи Луцькою міською радою в межах будь-якого періоду доби.

Однак, Ігрові заклади у Луцьку працюють цілодобово, у закритому режимі з обмеженим колом відвідувачів, без офіційного встановлення режиму роботи, а їх кількість постійно зростає. Таким чином, інтерактивними клубами порушуються Правила додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька, контроль за додержанням яких покладено на органи Національної поліції, а до Луцької міської ради надходять численні звернення з вимогою припинення діяльності таких закладів.

«Оскільки контроль за виконанням Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» здійснюють органи Національної поліції та фіскальної служби, з метою реагування на ситуацію Луцька міська рада неодноразово направляла листи до цих установ про вжиття усіх можливих заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання норм чинного законодавства. На даний час, для відповідного реагування листи до органів поліції та фіскальної служби направлено повторно. Зважаючи на серйозність проблеми, що несе потенційну загрозу інтелектуальному та духовному розвитку, а також соціальному становленню молоді, збереженню українських сімей, просимо Вашої допомоги і сприяння щодо внесення змін до чинного законодавства, які б унеможливили організацію та проведення азартних ігор в комп'ютерних клубах, закладах лото, лотереї та інших інтерактивних клубах», - йдеться у проекті звернення.

 

«Вголос»

Теги: ВРУ, Волинь

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm