«Ми неодноразово звертались до різноманітних громадських об’єднань, політичних партій, але все марно. Тому ми дуже вдячні за підтримку, яка сьогодні нам вкрай необхідна, – сказала під час передачі допомоги львів’янка Ніна Гук, котра доглядає за хворим. – Нарешті нас таки почули, дякуємо за це». 

Окрім того, кондитерські вироби та фрукти на суму 3 тис. грн. сьогодні отримали також вихованці Будинку дитини № 1, керівництво якого також телефонувало на гарячу лінію «Почую кожного».

Загалом, за словами Миколи Лахомова, лише до Сихівської районної організації Партії регіонів було скеровано понад 16 звернень і кожне з них було почуте та вирішене.

 «Ця телефонна лінія, куди міг безкоштовно задзвонити кожен українець, показала свою дієвість і стала справжнім прикладом небайдужості. Адже, усі дзвінки людей були належним чином опрацьовані та враховані. Від найменших індивідуальних прохань аж до звернень цілих установ та колективів», – наголосив Микола Лахомов. За його словами, люди зверталися на гарячу лінію не лише за соціальною допомогою, а й для юридичних консультацій, з проханням вирішити житлово-комунальні проблеми та навіть з проектами покращення чинного законодавства.

Лідер Сихівської організації наголосив, що не зважаючи на те, гаряча гаряча лінія завершила свою роботу, партійці і надалінадаватимуть посильну допомогу львів’янам, які цього потребують.


Довідково
У п’ятницю, 23 жовтня, лідер Партії регіонів Віктор Янукович презентував свою передвиборчу програму «Україна для людей».  В її основу покладено головні результати Всеукраїнської акції «Почую кожного», участь у якій вже взяли понад сто тисяч українців. «Знайомлячись з тисячами повідомлень, що надходять до мене з усіх куточків України, я зайвий раз переконався, наскільки наші люди вже втомилися від нестабільної ситуації в державі, від безвідповідальності влади та від її корумпованості. Але понад усе українці втомилися від бідності. І таких звернень було найбільше», – скажзав Віктор Янукович.