Спеціальні курси, на яких жінки опанують тактику самозахисту та основи рукопашного бою, відкрили у Львові активісти ГО «Розвиток Громади», повідомили «Вголосу» організатори.

Тренер Василь Сабадаш розповів, що для відвідувачів тренувань розроблено спеціальну програму з тактики самозахисту, яка включає вивчення ударної техніки та захисту від ударів, основні захвати та способи звільнення, використання підручних засобів захисту. 

«Важливою складовою наших занять є психологічна підготовка жінок, адже 70% успішної самооборони залежить від уміння правильно аналізувати ситуацію та впевненості в собі й лише 30% – від фізичної сили та техніки самооборони. Тому під час тренувань ми часто моделюватимемо різні ситуації нападу», – розповів тренер. 

Жінки навчатимуться самозахисту впродовж трьох місяців. На думку тренерів, цього часу цілком достатньо для того, щоб пройти психологічну, фізичну та технічну підготовку. Саме ці три складові формують основу самозахисту. 

Тренер Наталія В’юн розповіла, що під час курсів тренери планують ознайомити жінок з найбільш небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути у житті, наприклад, пограбування, фізичне чи сексуальне насилля. 

«У кожному з випадків важливо не панікувати, а проаналізувати ситуацію і, якщо нападу уникнути не можливо, дати гідну відсіч нападнику. З нами дівчата здобудуть упевненість у собі, хорошу фізичну форму та вміння захищатися», – сказала Наталія В’юн.

Під час першого пробного заняття, яке відбулося 31 липня в спортзалі на території СКА, тренери ознайомили жінок зі структурою проведення тренувань та  відпрацювали кілька прийомів самозахисту.

«Сьогоднішнє заняття було дуже насиченим та цікавим, година пролетіла надзвичайно швидко. Тренери нам показали, чого ми навчимося, і продемонстрували кілька прийомів. У нинішній час, вважаю, варто бути підготовленою до різних ситуацій, тому й вирішила навчитися самозахисту», – поділилася враженнями учасниця тренувань Тетяна.

Усі охочі приєднатися до занять мають можливість це зробити, попередньо зателефонувавши за тел.: +38 (067) 310-7787, 067-842-09-08.