LVIV OPEN CUP: Кращі каратисти боротимуться за нагороди Відкритого кубка Львова з карате

У неділю, 15 жовтня, кращі спортсмени будуть змагатися на Відкритому кубку Львова.

Участь у Відкритому кубку Львова з карате візьмуть каратисти віком від 6 до 20 років. Змагання будуть проходити одночасно на 6-ти татамі.

Окрім цього, на турнірі виступлять спортсмени з вадами різних нозологій, для яких підготували ексклюзивні нагороди.

За словами начальника Управління молоді та спорту Львівської міської ради Антона Нікуліна, захід, який організовує СК «Самурай» за підтримки мерії, дозволить відібрати кращих спортсменів Львівщини для формування потужної команди та подальших стартів на змаганнях різного рівня.

«На засіданні оргкомітету спільно з Львівською обласною федерацією, яку очолює Ігор Богдан, Назарій Вітер запропонував результати відкритого кубку Львова зарахувати в залік чемпіонату області для відбору команди на чемпіонат України в зв'язку з перенасиченим календарним планом змагань. Загалом, відкриті кубки Львова стають доброю традицією та гуртують багато шанувальників тепер уже олімпійського виду спорту», – відзначив Антон Нікулін.

Як зазначив голова оргкомітету Назарій Вітер, для суддів перед змаганнями також провели семінар під керівництвом Ольги Нікуліної – одної з найтитулованіших суддів України. Окрім цього, довелось пошукати і відповідне приміщення.

«Для проведення змагань такого масштабу у Львові важко знайти спортивні споруди. Відповідає усім вимогам лише навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України. Загалом, для мене змагання будуть вдалими, якщо учасники відповідних категорій – кадети, юніори та дорослі – вдало пройдуть відбір. Ну, а маленькі спортсмени і спортсменки приймуть участь не стільки у змаганнях, як побувають на справжньому святі спорту», – розповів голова оргкомітету, президент спортивного клубу «Самурай» Назарій Вітер.

Початок Відкритого кубка Львова з карате заплановано на 10:00. Відбудеться він на велотреці Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України за адресою вул. Клепарівська, 39а. Також буде вестись пряма інтернет-трансляція змагань.

«Спортивний клуб «Самурай» традиційно виступає організатором великих турнірів з карате, таких як «Кубок друзів», «Олімпійські надії», «Перші кроки» для спортсменів з різним рівнем підготовки. І кожного разу ми намагаємся зробити це на гідному рівні. Ми стараємся, щоб і учасники, і глядачі отримали найбільше задоволення від цієї події», – додав Назарій Вітер.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram